Data: 13.04.2019 r.
Godzina: 15:00 – 17:20 (godziny wystąpień poszczególnych prelegentów podamy wkrótce)
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Sala Zielona
Wstęp: bezpłatny

Pobierz: Program prelekcji (PDF)

Poznaj tegorocznych prelegentów

dr hab. Sławomir Marszałek

dr hab. Sławomir Marszałek

Autorytet w dziedzinie osteopatii w Polsce, fizjoterapeuta, trener lekkiej atletyki a także maratończyk. Absolwent Sutherland College of Osteopathic Medicine (Belgia).

Temat prelekcji: Choroba zwyrodnieniowa kończyn dolnych u biegaczy. Fakty i mity.

Piotr Suchenia

Piotr Suchenia

Niesamowity biegacz, maratończyk, triathlonista. Jako jedyny Polak zwyciężył North Pole Marathon – maraton na biegunie północnym oraz Antarctic Ice Marathon – maraton na Antarktydzie. Jego misją jest stanąć na podium koronnego dystansu na wszystkich kontynentach świata. Do osiągnięcia tego celu brakuje mu jednie zwycięstwa w Afryce. Swoją pasję realizuje także jako trener i propagator aktywnego stylu życia.

Temat prelekcji: A jak Antarktyda, B jak biegun, C jak cel! Jak nie dać się rutynie i czerpać radość z każdego treningu. Skąd czerpać motywacje, by osiągnąć każde sportowe marzenie?

201Races

201Races.com

To projekt autorstwa Michała Walczewskiego i Sławka Smolińskiego, dwóch wielbicieli biegania, startujących w najbardziej odległych zakątkach świata. Koronny dystans pokonali już między innymi na Antarktydzie i Spitzbergenie. Startowali w Iranie, w pierwszym maratonie zorganizowanym w historii tego kraju. Przekroczyli metę w Pekinie, na Mauritiusie, w Dubaju, Tajlandii, Libanie, Senegalu, Omanie, Wietnamie, Singapurze…,a nawet na Wyspie Wielkanocnej – Rapa Nui. Ich celem jest przebiegnięcia koronnego dystansu we wszystkich krajach świata.

Temat prelekcji: Maratony na krańcach Świata – 201races.com

Michał Michalski

Michał Michalski

Michał Michalski autor książki: „Jak zmienić nawyki i wzmocnić silną wolę”. Uczy praktycznej psychologii w biznesie, sporcie i życiu prywatnym. Z sukcesami pomaga sportowcom, przedsiębiorcom oraz tym, którzy napotykają na wyzwania w swoim życiu. Ważne jest dla niego skuteczne działanie i praktyczna wiedza. Przejawia się to jego obecną specjalizacją – psychologią zmiany i budowania nawyków.

Temat prelekcji: Jak zbudować nawyki, które zadbają o Twoje postępy?

dr n. med. Magdalena Warchoł

dr n. med. Magdalena Warchoł

Pracownik naukowy Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, dietetyk z wieloletnim doświadczeniem oraz pasjonatka zdrowego stylu życia. Swoją wiedzę opiera o tzw. evidence based nutrtition – żywienie oparte na dowodach naukowych.

Temat prelekcji: „Superfoods” w diecie sportowca – czy to działa?