Powoli dopinamy dla Was program tegorocznych prelekcji, które odbędą się w przeddzień 13. PKO Poznań Półmaratonu tj. 4 kwietnia. Z roku na rok zainteresowanie autorskimi mini wykładami cieszy się coraz większą popularnością dlatego i w tym roku mamy nadzieję zaskoczyć Was niepowtarzalnymi spotkaniami z profesjonalistami w swoim fachu – sportowcami, trenerami, dietetykami, fizjoterapeutami.

Staramy się wsłuchiwać w Wasze głosy i pragnienia dlatego niejednokrotnie zapraszamy osoby, które są dla Was idolami, mentorami czy „motywatorami”.

 

Poznaj tegorocznych prelegentów

Jerzy Skarżyński

Jerzy Skarżyński

Wybitny maratończyk, trener biegania, autor książki Biegiem przez życie. Nazywany także trenerem Polaków, wciąż uczy jak poprawnie i efektywnie uprawiać sport jakim jest bieganie.

Temat prelekcji: Biegaj mądrze. Prawidłowa technika biegu = lepsza ergonomia + większa wydajność = wyniki.

Piotr Suchenia

Piotr Suchenia

Biegacz, maratończyk, triathlonista. Jako jedyny polak zwyciężył North Pole Marathon – maraton na biegunie północnym oraz Antarctic Ice Marathon – maraton na Antarktydzie. Swoją pasję realizuje także jako trener i propagator aktywnego stylu życia.

Temat prelekcji: Czasem życie to ryzyko dla marzeń, czyli jak przebiec maraton na „ośmiu” kontynentach.

Katarzyna Opalińska

Katarzyna Opalińska

Podolog specjalizująca się w biomechanice kończyny dolnej i diagnozowaniu problemów z nią związanych. Ponadto profesjonalnie leczy i koryguje problem wrastających paznokci.

Temat prelekcji: Stopy biegacza oczami podologa.