Biegnij na metę razem z Browarem Fortuna!

Browar Fortuna po raz kolejny biegnie razem z półmaratonem! Nasz sponsor przygotował orzeźwienie w postaci – Miłosław Bezalkoholowe IPA w puszce, które każdy uczestnik znajdzie w swoim pakiecie startowym.

Dodatkowo tuż za linią mety nasz team będzie serwował dla Was dwa rodzaje piwa – Fortuna Czarne oraz Miłosław Pilzner, które będzie można odebrać przy okazaniu numeru startowego. Nie zapominamy również o kierowcach, dla których będzie przygotowane również piwo bezalkoholowe.

O Browarze Fortuna

Piwo powstaje w bardzo zbliżony sposób do tego, jak warzono je jeszcze w XIX w. Browar Fortuna jest jednym z zaledwie kilkunastu browarów w Europie, które stosują tradycyjne otwarte kadzie fermentacyjne. Piwo po dodaniu drożdży fermentuje w nich tak, jak chciała natura bez poddawania ciśnieniu czy temperaturze. Produkty Browaru Fortuna cieszą się dużą popularnością wśród osób poszukujących niemasowych produktów, a warzonych tradycyjnymi metodami i oferujących dużo większą paletę smaków, niż popularnie produkowane „jasne pełne”.