Z pociągu na start!

Od dzisiaj wszyscy podróżujący Kolejami Wielkopolskimi będą mogli śledzić informacje dotyczące 12. PKO Poznań Półmaratonu. Na 300 ekranach informacyjnych w 50 składach dowiecie się najważniejszych informacji na temat organizowanego przez nas Półmaratonu.

W weekend półmaratoński unikaj korków i podróżuj Kolejami Wielkopolskimi. Biuro zawodów, a także miejsce startu i mety znajduje się tuż obok Dworca Głównego w Poznaniu. Wystarczy chwila, by z peronu przejść na tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich, by w piątek czy sobotę szybko odebrać pakiet startowy lub odwiedzić Targi Poznań Sport Expo.

14 kwietnia podróżuj Kolejami Wielkopolskimi na start Półmaratonu. Wysiądź na stacji Poznań Główny, przejdź w kierunku Międzynarodowych Targów Poznańskich i znajdź się w swojej strefie startowej, a po ukończonym biegu wróć pociągiem do domu.

Misją Spółki Koleje Wielkopolskie jest sprawne, bezpieczne i efektywne realizowanie regionalnych przewozów pasażerskich na obszarze województwa wielkopolskiego. Oferta Spółki nakierowana jest na zaspokajanie potrzeb ludności w zakresie przejazdów wycieczkowych oraz turystyczno-rekreacyjnych.