Weekend w Sheratonie

Marzy Ci się komfortowy odpoczynek w sercu Poznania? Weź udział w loterii i wygraj weekend dla dwóch osób w luksusowym Sheraton Poznań Hotel w terminie 18 – 20 października.

W dniach od 12 do 13 kwietnia podczas odbierania swojego pakietu startowego oderwij kupon od numeru startowego i wrzuć go do urny, która mieścić się będzie w Biurze Zawodów 12. PKO Poznań Półmaratonu. Przebiegnij dystans 21, 097 w regulaminowym czasie 3 godzin i zaciśnij mocno kciuki na szczęście.
Finał loterii odbędzie się 14 kwietnia, gdy wszyscy biegacze przekroczą linię mety. Nagrodę rozlosujemy na podium, na którym odbywa się dekoracja zwycięzców.

Daj sobie szansę i wygraj weekend w jednym z najnowocześniejszych i najbardziej komfortowych hoteli na świecie. Jeżeli planujesz wziąć udział w 20. PKO Poznań Maratonie to idealna okazja do tego, by zapewnić sobie doskonały odpoczynek przed startem.

Sheraton Poznań Hotel położony jest naprzeciwko Międzynarodowych Targów Poznańskich, w odległości zaledwie 700m od Dworca Poznań Główny i tylko 15min drogi samochodem z lotniska Ławica i ZALEDWIE 30m od Startu 20. PKO Poznań Maratonu. Poza doskonałym pobytem, hotel oferuje restauracje, bary i sale bankietowe, które sprawdzą się idealnie jako miejsca na spotkania biznesowe i prywatne. Tutaj odpoczniesz i nabierzesz sił na kolejne wyzwania.