Veroni active – nawodnienie i energia!

O odpowiednie nawodnienie na trasie 12. PKO Poznań Półmaratonu zadba Veroni active Isotonic – napój izotoniczny, wolny od jakichkolwiek substancji konserwujących.

W wnętrzu designerskiej i funkcjonalnej butelki został zamknięty produkt o osmolalności 290 mOsm/kg, który idealnie nawadnia organizm, dostarczając mu utracone podczas wysiłku fizycznego minerały i elektrolity.
Dzięki tak wysokiej osmolalności, czyli liczbie substancji czynnych, napój zapewnia każdej, aktywnej osobie maksymalną efektywność podczas treningu oraz szybką regenerację po wysiłku fizycznym. Odpowiednia ilości wartości odżywczych, minerałów i witamin z grupy B, skutecznie opóźni odczucie zmęczenia podczas wysiłku.

Veroni active Isotonic to idealne wsparcie dla organizmu, dostępne w trzech popularnych smakach: lemon, multifrut oraz orange. Izotonik będzie znajdował się na punktach odżywczych na 5, 10, 15 i 20 km, a także na mecie półmaratonu.

Dodatkowo do każdego pakietu startowego zostanie dołączony Veroni active Natural Energy Drink – napój energetyczny o całkowicie naturalnym składzie. Dzięki guaranie i naturalnej kofeinie błyskawicznie dodaje energii do działania i pobudza, jak dwie filiżanki kawy.

Veroni active