Ukończ 11. PKO Poznań Półmaraton i zdobądź weekendowy pobyt w Pradze

Pulę nagród 11. PKO Poznań Półmaratonu otwiera atrakcyjna nagroda ufundowana przez naszego partnera – Sheraton Poznan Hotel.

Każdy uczestnik, który przekroczy linię mety będzie miał możliwość wygrania weekendowego pobytu dla dwóch osób w Sheraton Prague Charles Square Hotel, należącego do sieci Marriott International, Inc. Sheraton Prague Charles Square Hotel znajduje się w doskonałej lokalizacji na obrzeżach praskiego Starego Miasta i Nowego Miasta. Bez większego wysiłku pozwala cieszyć się głównymi historycznymi atrakcjami oddalonymi od hotelu kilkuminutowym spacerem.

Informacje dotyczące losowania, odbioru i wykorzystania nagrody

Aby wziąć udział w losowaniu nagrody należy oderwać od swojego numeru startowego kupon do losowania i wrzucić go do specjalnie przygotowanej urny w biurze zawodów na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Zaproszenie zostanie wylosowane spośród wszystkich uczestników, którzy 15.04.2018 r. przekroczą linię mety 11. PKO Poznań Półmaratonu.

Zaproszenie, obejmujące pobyt weekendowy (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami, zostanie wręczone na scenie po zakończeniu 11. PKO Poznań Półmaratonu. Obecność przy losowaniu nie jest wymagana. Voucher jest ważny do końca 2018 roku. Przyjazd zwycięzcy może być zrealizowany w weekendy, po wcześniejszym kontakcie z hotelem i dokonaniu rezerwacji. Zaproszenie nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny. Hotel potwierdza dokonanie rezerwacji w ramach dostępności.

Rezerwacji pobytu objętego zaproszeniem laureat dokonuje osobiście kontaktując się z hotelem Sheraton Prague Charles Square Hotel (Zitna 561/8, P.O. Box 756, Prague, 111 21, Czech Republic) pod numerem telefonu +420 225 999 999 lub drogą mailową: reservations@sheratonprague.com. W momencie dokonywania rezerwacji należy poinformować obsługę o zamiarze uregulowania należności za pobyt przy użyciu vouchera i podać numer zaproszenia. Podczas meldowania się w hotelu należy okazać voucher obsłudze.