Przyjdź. Posłuchaj. Dowiedz się! Prelekcje 2020.

Powoli dopinamy dla Was program tegorocznych prelekcji, które odbędą się w przeddzień 13. PKO Poznań Półmaratonu tj. 4 kwietnia. Z roku na rok zainteresowanie autorskimi mini wykładami cieszy się coraz większą popularnością dlatego i w tym roku mamy nadzieję zaskoczyć Was niepowtarzalnymi spotkaniami z profesjonalistami w swoim fachu – sportowcami, trenerami, dietetykami, fizjoterapeutami.

Staramy się wsłuchiwać w Wasze głosy i pragnienia dlatego niejednokrotnie zapraszamy osoby, które są dla Was idolami, mentorami czy „motywatorami”.

Już dzisiaj pragniemy poinformować Was, że jednym z tegorocznym gości będzie Jerzy Skarżyński – wybitny maratończyk, trener biegania, autor książki Biegiem przez życie.

Kolejną zaproszonym będzie niesamowity Piotr Suchenia, któremu żadne warunki biegowe niestraszne :) Zobaczycie się także z ekipą 201.races – Michałem Walczewskim i Sławomirem Smolińskim, czyli kolorowymi, oryginalnymi i szalonymi pasjonatami biegania w najróżniejszych zakątkach świata!

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące programu prelekcji, a także miejsca i godziny wykładów zostaną podane wkrótce.

prelekcje