Przygotuj się na życiówkę – plany treningowe Pawła Grzonki!

Chcesz przygotować się do 13. PKO Poznań Półmaratonu jak profesjonalista? Skorzystaj z planów treningowych Pawła Grzonki i ekipy Night Runners, które dostosowane są do określonych czasów.

Rozpiski zawierają 12 tygodniowy rozkład treningów biegowych wraz z elementami stretchingu, stabilizacji i ćwiczeń prewencyjnych.

Pamiętajcie, że kluczem do odpowiedniej dyspozycji na starcie jest Wasza systematyczność w przygotowaniach. Cel jaki założycie sobie na początku drogi z pewnością doda Wam motywacji! Pamiętajcie również, by dostosować plany do Waszych możliwości zdrowotnych i czasowych! Odżywiajcie się zdrowo i regenerujcie siły długim snem i odpoczynkiem, również tym aktywnym ;)

  1. Plan dla debiutantów, osób, które nigdy nie biegały z planem lub osób powracających po dłuższej przerwie – tempo wybiegań – 6:40. By podejść do tego planu musisz bez problemu pokonywać dystans min. 10 km. – Pobierz plan (PDF)
  2. Plan dla średniozaawansowanych – to plan dla osób, które mają za sobą już min. jeden półmaraton i biegały już kiedyś z planem treningowym. – Tempo wybiegań 6:10 – Pobierz plan (PDF)
  3. Plan dla zaawansowanych – to plan dla osób, które mają za sobą już kilka biegów półmaratońskich i chcą zdecydowanie poprawić swoją życiówkę – tempo wybiegań 5:40 – Pobierz plan (PDF)

Nie chcesz biegać sam? Dołącz do ekipy biegowej Night Runners! Wejdź na http://nightrunners.pl/trenuj-z-nami/ i sprawdź kiedy ekipa trenuje w Twoim mieście ;)

Pobierz: Jak czytać plany treningowe (PDF).

Powodzenia!