Półmaraton 100-lecia UP – trwają zapisy!

Trwają zapisy na Półmaraton 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego w ramach 12. PKO Poznań Półmaratonu, który odbędzie się 14 kwietnia br.

Bieg jest możliwością wspólnego świętowania wyjątkowego jubileuszu najstarszych, poznańskich Uczelni – Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

W Półmaratonie 100-lecia UP mogą uczestniczyć studenci i doktoranci, obecni i emerytowani pracownicy oraz absolwenci czterech uczelni-jubilatów, a także wszyscy pozostali, dla których utworzona została kategoria „Przyjaciel Uniwersytetu”.

Na najlepsze biegaczki i biegaczy w każdej z kategorii czekają pamiątkowe puchary oraz nagrody pieniężne. Wszyscy uczestnicy Półmaratonu 100-lecia UP otrzymają pamiątkowe gadżety.

Żeby wziąć udział w Półmaratonie 100-lecia UP należy zapisać się na 12. PKO Poznań Półmaraton:

  1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy zaznaczając rubrykę „Drużyna klasyfikowana – Półmaraton 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego”.
  2. Poinformować organizatora o chęci uczestniczenia w Półmaratonie 100-lecia UP mailowo na adres bieg100lecie@awf.poznan.pl – podając swoje nazwisko i imię, numer startowy oraz wybraną kategorię (pracownik/student i doktorant/absolwent/przyjaciel Uniwersytetu).

Opłata startowa przy rejestracji do 31 marca wynosi 110 złotych. W kwocie tej zawiera się za udział w 12. PKO Poznań Półmaratonie oraz w Półmaratonie 100-lecia UP.

Kontakt do organizatorów

email: bieg100lecie@awf.poznan.pl, tel. 606 345 215

Pobierz: Regulamin Półmaratonu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego
Pobierz: Regulamin 12. PKO Poznań Półmaraton 2019