Podziel się z nami Twoją opinią

Oddajemy w Wasze ręce ankietę, w której możecie ocenić tegoroczną edycję Półmaratonu.

Zależy nam na poznaniu Waszych opinii dot. różnych aspektów organizacyjnych tych wydarzeń, ale chcemy też poznać bliżej Was, jako osoby tworzące tę imprezę. Czasem mamy okazję porozmawiać dłużej z niektórymi biegaczami i dowiedzieć się „co Wam w duszy gra”. Dzięki ankiecie, poznamy WAS WSZYSTKICH.

Dopiero co zakończył się 11. PKO Poznań Półmaraton i zapewne emocje związane właśnie z nim są w Waszych sercach dziś najsilniejsze, ale wypełniając tę ankietę postarajcie się myśleć o biegach długodystansowych w Poznaniu całościowo – zarówno maratonie, jak i półmaratonie. Czy ogólna ocena wystawiona przez Was będzie wysoka? Chcielibyśmy, aby tak było. Ale z przyjemnością dowiemy się również, co sądzicie konkretnie o naszych najnowszych rozwiązaniach organizacyjnych.

Napiszcie, z jakich źródeł czerpiecie wiedzę o bieganiu? Jakimi kanałami najlepiej się z Wami komunikować? Czy korzystacie z Facebooka, Instagrama? A może lubicie Snapchata i ten kanał mediów społecznościowych powinniśmy dla Was rozwinąć?

Piszcie o tym, co jest dla Was najważniejsze w organizacji biegu. To będą nasze wytyczne podczas przygotowywania nadchodzącego wielkimi krokami 19. PKO Poznań Maratonu.

button: ankieta