Podwyżka opłaty startowej

Planujesz start w 11. PKO Poznań Półmaratonie? Pospiesz się nim wzrośnie opłata startowa!

Tylko do końca marca opłata startowa na udział w 11. PKO Poznań Półmaratonie wynosi 110 zł. Od pierwszego kwietnia za start w naszej imprezie zapłacisz już 130 zł, natomiast w dniach 13 i 14 kwietnia opłata wzrośnie do 150 zł. W dniu biegu nie będzie możliwości zapisania się na bieg.

Prawo bezpłatnego startu w Półmaratonie, pod warunkiem zgłoszenia się do 14 kwietnia 2018 roku, mają:

  • zawodnicy, którzy w 10. PKO Poznań Półmaratonie zajęli miejsca I – III w kategoriach wiekowych; istnieje możliwość scedowania bezpłatnego startu na inną osobę (aby tego dokonać, należy skontaktować się z Biurem Zawodów),
  • zawodnicy, którzy ukończyli wszystkie wcześniejsze 10 edycji Poznań Półmaratonu.

Prawo do 25% zniżki od opłaty startowej mają posiadacze karty „Poznań PRO Rodzina – Karta Rodziny Dużej”. Karty Rodziny Dużej z innych miast nie uprawniają do zniżki 25%.

Zawodnik może przenieść swój numer startowy na innego biegacza, który jest zapisany, ale nie posiada jeszcze numeru startowego w nieprzekraczalnym terminie do dnia 4 kwietnia 2018 roku Aby to zrobić, musi wypełnić formularz do przeniesienia uczestnictwa znajdujący się na jego indywidualnym profilu zawodnika na stronie internetowej Półmaratonu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędy zawodników przenoszących swój numer startowy na innego zawodnika.