Podążaj za swoimi biegowymi marzeniami z Joanną Jóźwik

Wygraj możliwość dołączenia do Ambasadorki kampanii Bridgestone „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko”, Joanny Jóźwik, na profesjonalnym zgrupowaniu w Zakopanem.

Partner 11. PKO Poznań Półmaratonu, firma Bridgestone, przygotuje specjalne strefy dla kibiców i uczestników biegu. Na Placu Adama Mickiewicza, na 21 kilometrze trasy, znajdzie się strefa wsparcia #PodazajZaMarzeniami, gdzie do ostatniego wysiłku biegaczy zagrzewać będą znakomita polska biegaczka, medalistka mistrzostw Europy na 800 metrów, Joanna Jóźwik, oraz Damian Bąbol. Swoim głośnym i pełnym zaangażowania dopingiem zadbają o to, żeby żadnemu z półmaratończyków nie zabrakło sił na ostatnim kilometrze.

Drugi punkt znajdować się będzie już w strefie mety. To miasteczko „PodążajZaMarzeniami”, w którym każdy będzie mógł podzielić się swoimi marzeniami, a najciekawsze historie zostaną nagrodzone wyjątkową nagrodą – możliwością dołączenia do naszej Ambasadorki na jej profesjonalnym zgrupowaniu w Zakopanem. W tym samym miejscu będzie można zrobić sobie pamiątkowy plakat w specjalnie przygotowanej do tego celu foto budce. Na terenie miasteczka nasza Ambasadorka chętnie porozmawia także z każdym obecnym w strefie kibicem.

Dla wszystkich, którzy nie mogą wziąć udziału w biegu, ale chcą wesprzeć któregoś z jego uczestników, przygotowaliśmy specjalne tabliczki, na których będzie można umieścić imię uczestnika. Odbierzecie je jeszcze przed półmaratonem, 13 i 14 kwietnia, na terenie targów Poznań Sport Expo oraz w strefie Bridgestone na 21 kilometrze trasy.

Firma Bridgestone ufundowała także dodatkową nagrodę dla uczestników biegu. Szczęśliwy zwycięzca wyjedzie z 11. PKO Poznań Półmaratonu z nowym kompletem opon. Aby wziąć udział w losowaniu nagrody, wystarczy oderwać od swojego numeru startowego kupon do losowania i wrzucić go do specjalnie przygotowanej urny w biurze zawodów na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Voucher zostanie wylosowana spośród wszystkich uczestników, którzy 15 kwietnia br. przekroczą linię mety 11. PKO Poznań Półmaratonu.

Joanna Jóźwik