Ostatnie przygotowania do Półmaratonu

Dziś odbyła się konferencja prasowa, na której zaprezentowaliśmy mediom to, co udało nam się przygotować dla biegaczy w związku z nadchodzącym 11. PKO Poznań Półmaratonem. Zawody już w najbliższy weekend, więc dzisiejsze wywiady były prawdziwym przedsmakiem nadchodzących sportowych emocji.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się koszulka techniczna, której design oraz jakość materiału i nadruk zostały ocenione bardzo wysoko. Cieszy nas to bardzo, bo mamy nadzieję, że zmobilizuje to Was do założenia jej w dniu półmaratonu.

Pokazaliśmy też dziennikarzom nagrody rzeczowe m.in. te ufundowane przez klub Lech Poznań, które wspólnie z nagrodami finansowymi, weekendem w hotelu Sheraton w Pradze trafiły do naszej półmaratońskiej loterii.

Porozmawialiśmy również o akcjach charytatywnych, których i tym razem w ramach Półmaratonu nie zabraknie. Iwona Muszyńska – Dyrektor Oddziału 2 PKO Banku Polskiego w Poznaniu, przedstawiciel Sponsora Tytularnego PKO Banku Polskiego zachęcała do udziału w tegorocznej akcji charytatywnej: Biegnę dla Filipa i Alberta.

Całość uzupełniły wypowiedzi osób odpowiadających za podjęcie najbardziej strategicznych decyzji związanych z imprezą: wiceprezydenta Miasta Poznania Tomasza Lewandowskiego, Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu Przemysława Kusika oraz dyrektorów Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji – Zbigniewa Madońskiego i Łukasza Miadziołko.