Najwyższa jakość w każdym kubeczku!

Czy wiesz, że…? Poznańska kranówka zawiera wysokie stężenia dwóch drogocennych dla organizmu człowieka pierwiastków! Są nimi wapń i magnez, zwane potocznie „pierwiastkami życia”.

Poznańska kranówka jest czysta, świeża, zdrowa i dlatego po raz kolejny będzie zaspokajała Wasze pragnienie podczas 20. PKO Poznań Maratonu i 12. PKO Poznań Półmaratonu. Dostarczycielem wody jest Aquanet, który specjalnie dla Was przygotuje łącznie 75 tysięcy litrów wody!

Nawodnienie podczas długotrwałego wysiłku jest szczególnie ważne! Pamiętaj o tym i sięgnij po kubek z wodę na każdym punkcie żywieniowym trasy zawodów!

Aquanet od 2015 roku dostarcza wodę dla biegaczy poznańskiego maratonu i półmaratonu. Aquanet SA zalicza się do głównych firm z branży wodno-kanalizacyjnej w Polsce. To największa w Wielkopolsce firma zajmująca się poborem, uzdatnianiem i dostarczaniem wody pitnej, odbiorem i oczyszczaniem ścieków, a także świadczeniem usług z zakresu branży wodno-ściekowej. W roku 2018 Aquanet wyprodukował 50 ,6 mln m3 wody, pozyskanej z 17 ujęć i uzdatnionej na 16 stacjach zlokalizowanych na terenie Poznania oraz części gmin. Sieć wodociągowa ma ponad 2,1 tys. km długości.