„Fortuna” w każdym pakiecie półmaratończyka

Wyrazisty smak piwa tuż przed startem? Tak, to możliwe! W pakiecie 12. PKO Poznań Półmaratonu, każdy uczestnik otrzyma butelkę piwa Miłosław Bezalkoholwe IPA.

Wyjątkowość tego lokalnego trunku to kompozycja aż czterech odmian chmielu – Citra, Amarillo, Chinook i Lubelski, a dodatek herbaty Sencha Earl Grey dopełnia cytrusowo-żywiczny profil piwa. To doskonała propozycja dla lubiących napawać się smakiem piwa przed każdym wyzwaniem!

Orzeźwienie na mecie

Nawodnienie po wysiłku to podstawa, dlatego również na mecie na wszystkich finiszujących będzie czekała specjalna, chmielowa niespodzianka. Browar Fortuna przygotował dwie propozycje, które z pewnością ugaszą pragnienie i umilą świętowanie sukcesu. I tak w tym roku na mecie na wszystkich zawodników będzie czekał znany i lubiany duet piwny Miłosław Pilzner oraz Fortuna Czarne.

Lokalny, wielkopolski Browar Fortuna z Miłosławia to jeden z nielicznych browarów w Polsce, gdzie stosuje się tradycyjne, otwarte kadzie fermentacyjne. Piwo w otwartych kadziach jest fermentowane tak, jak chciała natura: bez zbędnego przyspieszania, tradycyjnie, z dbałością o smak piwa. Dzięki swobodnemu dostępowi do tlenu drożdże mają idealne warunki do rozwoju, co w efekcie daje niepowtarzalny, świeży smak i bogaty aromat prawdziwego piwa.

slider Fortuna