Debiut najmłodszych na MTP

Jeżeli Twoje dzieci mają niespożyte pokłady energii, lubią zabawę z nutką rywalizacji lub po prostu zarażacie je pasją do sportu od najmłodszych lat – to impreza dla Was!

13 kwietnia spakujcie Waszym pociechom sportowe buty, wygodny dres i przyjdźcie razem na Plac Marka MTP. To właśnie tu po raz pierwszy odbędzie się festiwal biegowy dla najmłodszych adeptów biegania. Wspólnie zrobimy rodzinną rozgrzewkę, by o 14:00 stanąć na linii startu.

Przewidujemy dwie kategorie wiekowe:

  • dzieci w wieku 7 do 12 lat na dystansie 1200 m,
  • dzieci w wieku 3 do 6 lat na dystansie 200 m.

W ramach bezpłatnego pakietu startowego dzieci otrzymają: numer startowy, medal na mecie, fankarty i plakaty piłkarzy KKS Lech Poznań, gadżety sportowe i… wiele innych niespodzianek! Pakiety startowe będą wydawane w biurze Półmaratonu na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Już dzisiaj zachęcamy rodziców do zapisania swoich pociech i kibicowania swoim małym zwycięzcom.

Wypełniony formlarz zgody rodziców/opiekunów prawnych jest jednoznaczny ze zgłoszeniem dziecka do udziału w biegu. Zeskanowany formularz prosimy przesyłać na adres mailowy: k.michalak@posir.poznan.pl. Wszelkich informacji udziela Organizator – Młodzieżowy Ośrodek Sportowy, ul. Gdańska 1 61-123, tel: 61 877 23 29 i 61 877 34 11.

Zapraszamy także do wzięcia udziału w licznych atrakcjach i konkursach zorganizowanych w ramach targów Poznań Sport Expo.