A czy Ty zebrałeś już nakrętki dla Ziemka?

Czwarty raz PKO Poznań Półmaraton towarzyszy akcji NAKRĘCENI BIEGACZE, czyli I LOVE ZIEMEK. Nie mamy dość, dlatego ponownie zachęcamy Was do pomocy 8-latkowi!

Ziemek 1%Chłopcu nagłe zatrzymanie krążenia uszkodziło centralny układ nerwowy i dzisiaj musi poddawać się codziennej rehabilitacji, aby jakość jego życia nie odbiegała od jakości życia jego rówieśników.

Masz wpływ na codzienność Ziemka. Każda zebrana nakrętka po butelkach na wodę, płynach do płukania tkanin, mleku itp. ma dla niego niebagatelną wartość.

Co robisz?

  • Zbierasz plastikowe nakrętki, zbierasz cała górę plastikowych nakrętek, by chłopiec mógł być odpowiednio rehabilitowany.
  • Nakrętki przynosisz ze sobą na Targi Poznań Sport Expo, na których znajdziesz stoisko oznaczone plakatami akcji NAKRĘCENI BIEGACZE.
  • Zostawiasz nakrętki, przy okazji odbierasz swój pakiet startowy.
  • Wracasz do domu, a Ziemek idzie na rehabilitację.

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś komu chcesz przekazać 1% swojego podatku, to mamy dla Ciebie podpowiedź.

Przy okazji zachęcamy również do zapoznania się z projektem rodziców chłopca, jaki pragną stworzyć na terenie Poznania – Centrum Pozytywnej Energii, które ma być miejscem jedynym w swoim rodzaju na skalę kraju – miejscem, które będzie się koncentrować na rodzicach/rodzinach dzieci niepełnosprawnych. Zachęcamy do zapoznania się z projektem i również wsparcia w miarę możliwości i przekazania dalej tej informacji w świat: https://www.iloveziemek.com/cpe

Więcej o Ziemku i jego akcji możecie przeczytać na stronie: https://www.iloveziemek.com

akcja Ziemka - półmaraton