ZDOBĄDŹ WEEKENDOWY POBYT W DREŹNIE

Sheraton Poznan Hotel co roku przygotowuje dla uczestników poznańskiego półmaratonu i maratonu specjalne nagrody – pobyty w swoich siostrzanych hotelach w Polsce lub Europie. Tradycja ta zostanie utrzymana również w 10. PKO Poznań Półmaratonie, gdzie dodatkową dawkę emocji na mecie zapewni uczestnikom możliwość wygrania weekendowego pobytu w zabytkowym hotelu the Westin Bellevue w Dreźnie. Nagrodę otrzyma osoba, która jako 2017 ukończy bieg.

The Westin Bellevue to pełen uroku hotel usytuowany w barokowej dzielnicy Drezna nad samą Łabą. Na gości czekają tu eleganckie, przytulne pokoje, strefa fitness i SPA, 2 restauracje, bar oraz winoteka. Taras i położone nad rzeką ogrody to idealne miejsce na odpoczynek i podziwianie zapierającej dech w piersiach panoramy Drezna. Hotel Westin Bellevue to wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy chcą poznać stolicę Saksonii i zrelaksować się w malowniczym otoczeniu.

Nagroda obejmuje pobyt dla dwóch osób na dwie doby hotelowe ze śniadaniami w hotelu the Westin Bellevue Dresden. Termin wyjazdu laureat wybierze sam, mając czas na wykorzystanie zaproszenia do końca 2017 roku.

Sheraton Poznan Hotel – Twoje miejsce w sercu Poznania.

Jeżeli szukacie idealnego miejsca, by zatrzymać się w Poznaniu na czas biegu, w poznańskim hotelu Sheraton znajdziecie najwyższej jakości obsługę, przyjazną atmosferę i komfort, jakiego potrzebujecie. Dla wszystkich przyjeżdżających do stolicy Wielkopolski z okazji półmaratonu, hotel przygotował specjalne, atrakcyjne ceny pokoi. Na biegaczy czekać będzie również skomponowane specjalnie pod kątem ich potrzeb menu.

Rezerwacji można dokonać wchodząc na stronę:
Kliknij tutaj, drogą mailową, pisząc na adres reservation.poznan@sheraton.com lub pod numerem telefonu 61 655 2000

Wszystkim uczestnikom 10. PKO Poznań Półmaratonu Sheraton Poznan Hotel życzy owocnych przygotowań do biegu i wspaniałych czasów na mecie!

Informacje dotyczące nagrody odbioru i wykorzystania nagrody

Zaproszenie, obejmujące pobyt weekendowy (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami, zostanie wręczone na scenie po zakończeniu biegu uczestnikowi, który jako 2017 ukończy 10. PKO Poznań Półmaraton. Podstawą otrzymania nagrody jest kolejność zawodników na mecie ogłoszona w dniu biegu. Ewentualne późniejsze przesunięcia w numeracji zawodników nie będą miały wpływu.

Zaproszenie jest ważne do końca 2017r. Data ważności zaproszenia nie może zostać przedłużona. Zaproszenie nie może być przekazane osobie trzeciej i nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny. Hotel potwierdza dokonanie rezerwacji w ramach dostępności.
Rezerwacji pobytu objętego zaproszeniem można dokonać kontaktując się z hotelem The Westin Bellevue, Dresden (Grosse Meissner Strasse 15 · Dresden, 01097)  pod numerem telefonu +49 351 8050  lub drogą mailową: hotelinfo@westin-bellevue.com. W momencie dokonywania rezerwacji należy poinformować obsługę o zamiarze uregulowania należności za pobyt przy użyciu zaproszenia i podać numer zaproszenia. Podczas meldowania się w hotelu należy okazać oryginał zaproszenia obsłudze.

dresden