Ruszyły zapisy!

Dziś o godz. 12.00 ruszają zapisy na 10. PKO Poznań Półmaraton. Bieg odbędzie się 26 marca 2017 r. Limit uczestników został ustalony na 16 000 osób. Zapowiada się zatem największa impreza biegowa w Wielkopolsce jaka do tej pory miała miejsce. Zachęcamy wszystkich do udziału.

Opłata startowa wynosi 90 zł. Nie wszyscy ją jednak zapłacą. Osoby, które przebiegły wszystkie dotychczasowe edycje poznańskiego półmaratonu są zwolnione z opłaty. To samo dotyczy zwycięzców I, II i III miejsca w kategoriach wiekowych w 9. PKO Poznań Półmaratonie.
Udział w marcowych zawodach to również okazja do tego, by otrzymać 20% rabatu na opłatę startową w 18. PKO Poznań Maratonie, który odbędzie się 8 października przyszłego roku.

Trasa półmaratonu jeszcze nie została ustalona, ale na pewno przebiegnie centralnymi ulicami Poznania i zakończy się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Choć miasteczko maratońskie będzie znajdowało się w halach MTP (jak to było w poprzednich latach), to jego układ będzie zdecydowanie inny. Aranżacja wizualna miasteczka będzie obfitowała w efekty specjalne, co powinno Wam się spodobać i wzmocnić doznania z imprezy. Więcej szczegółów na razie nie zdradzimy.

Możemy za to powiedzieć, że w ramach loterii półmaratońskiej będzie można wygrać wiele nagród finansowych. A że tegoroczny bieg jest edycją jubileuszową, postaramy się, aby nagród było jeszcze więcej.

Zapisy trwają do 15 marca 2017 (pod warunkiem, że wcześniej nie zostanie przekroczony limit opłaconych miejsc). Do tego dnia możecie też przepisać swój numer startowy na inną osobę, jeśli okaże się, że nie możecie wziąć udziału w zawodach. Przez cały okres zapisów wysokość opłaty startowej nie ulegnie zmianie.

Zapraszamy serdecznie do zapisów. Najlepiej zrobić to wypełniając formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej. Od tego momentu macie 7 dni na dokonanie wpłaty za udział na nasze konto bankowe – co też możecie zrobić online. Jeśli wolicie tradycyjną formę zapisów, zapraszamy Was do Biura Zawodów od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 (kasa czynna jest do godziny 15.00).