Nagrody od Lecha Poznań w loterii półmaratońskiej

Lech Poznań wspiera ruch fizyczny, zdrowy tryb życia i rywalizację fair-play. Nie może więc zabraknąć obecności „Kolejorza” na 11. PKO Poznań Półmaratonie – jednej z najważniejszych imprez biegowych w Polsce. Dla wszystkich półmaratończyków KKS Lech Poznań przygotował w tym roku niepowtarzalne nagrody:

  1. Koszulka meczowa z podpisami wszystkich piłkarzy Lecha Poznań, która stanie się niezwykłą pamiątką, lub może być wykorzystana jako prezent dla bliskiej osoby.
  2. Piłka meczowa z podpisami wszystkich piłkarzy Lecha Poznań.
  3. Akredytacja VIP na wybrany mecz domowy Lecha Poznań w Ekstraklasie w sezonie 2017/2018. Wybrany mecz rundy wiosennej szczęśliwy zwycięzca obejrzy od kulis. Dostanie możliwość sprawdzenia od podszewki jak wygląda magiczne widowisko jakim jest mecz piłkarski. W asyście pracownika murawy będzie mógł obserwować rozgrzewkę z poziomu linii bocznej murawy, śledzić mecz z trybuny prasowej, a po meczu odwiedzić mix-zonę w której piłkarze zatrzymują się aby podzielić się wrażeniami z dziennikarzami. Takiej wizyty na stadionie nie sposób zapomnieć!

Powyższe nagrody wezmą udział w losowaniu, które odbędzie się w dniu 11. PKO Poznań Półmaratonu, kiedy wszyscy zawodnicy ukończą bieg. Losowanie będzie miało miejsce na scenie głównej na Międzynarodowych Targach Poznańskich w hali 3A, a by wziąć w nim udział należy wrzucić do specjalnie przygotowanej urny oderwany od numeru startowego kupon loteryjny oraz przebiec 11. PKO Poznań Półmaraton w czasie maksymalnie 3 godzin. Życzymy powodzenia!