BIEGNIEMY RAZEM! – Lidl dostarcza biegaczom owoce i czekoladę

Przed nami kolejne sportowe emocje i tym samym szansa na sprawdzenie swoich sił a nawet na pobicie osobistego rekordu podczas 10. PKO Poznań Półmaratonu. Lidl Polska już po raz kolejny będzie towarzyszył biegaczom w ich sportowych zmaganiach.

Uczestnictwo w półmaratonie to nie lada wyzwanie. Sportowcy trenują wiele miesięcy aby stawić mu czoła, a sam dzień wydarzenia to zwieńczenie nie tylko treningów, ale też regularnej diety oraz odpoczynku. Lidl Polska wie, jak ważna jest regeneracja organizmu podczas wysiłku, dlatego wychodzi naprzeciw tym potrzebom, zapewniając biegaczom produkty spożywcze w punktach żywieniowych na trasie oraz na mecie.

Owoce stanowią doskonałe źródło witamin, a dla sportowców podczas wysiłku są prawdziwym zastrzykiem energii, dlatego Lidl Polska przekazuje do ich dyspozycji świeże owoce prosto z Ryneczku Lidla: 4 tony bananów, 1 tonę jabłek oraz 1 tonę pomarańczy. Siły sportowcom doda również 450 kg gorzkiej czekolady Fin Carré z certyfikatem UTZ, potwierdzającym, że uprawa kakaowców odbywała się z poszanowaniem godności ludzkiej i środowiska.

Mamy nadzieję, że nasze produkty dostarczą sportowcom wiele energii i poprowadzą ich do mety ze wspaniałymi wynikami. Trzymamy kciuki. Powodzenia!