Aplikacja mobilna Poznań Półmaraton

Z przyjemnością oddajemy do użytku aplikację mobilną, która przyda się uczestnikom poznańskiego półmaratonu oraz wszystkich osobom zainteresowanym bieganiem. Ściągnijcie ją na telefon i miejcie pod ręką bieżące informacje dotyczące półmaratonu. Aplikacja przyda się również Waszym znajomym i rodzinie, którzy planują Was dopingować na trasie 17 kwietnia.

Aplikacja została przygotowana przez partnera 9. PKO Poznań Półmaratonu – INEA. Jest bezpłatna i praktyczna. Umożliwia szybki dostęp do rozpisanych planów treningowych i aktualności, z których korzystacie najczęściej. Możecie w niej wyliczyć międzyczasy, na które się przygotowujecie, obejrzeć mapę i profil trasy, jak również znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania.

„Po raz kolejny stworzyliśmy aplikację specjalnie z myślą o półmaratończykach. Tegoroczna aktualizacja aplikacji jest jeszcze bardziej intuicyjna i łatwiejsza w obsłudze, wszystko po to, aby użytkownik mógł jeszcze lepiej przygotować się do udziału w wyścigu. Cieszymy się, że stworzona przez nas aplikacja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom sportowców, a także przyczynia się do propagowania zdrowego stylu życia.” – mówi Michał Korzeniewski, Dyrektor Marketingu INEA.

Aplikacja przyda się bardzo w dniu biegu Waszym znajomym, którzy dzięki niej będą mogli Was śledzić na trasie oraz oglądać transmisję z biegu na żywo. Poprzez aplikację przejdziecie łatwo na Instagram oraz fanpage fejsbukowy zawodów.

Ściągnij aplikację mobilną Poznań Półmaraton na system Android
Ściągnij aplikację mobilną Poznań Półmaraton na system iOS